Stäng
Telefon: 0511 - 79 81 00
Mail: info@astrosweden.se

Astro Sweden AB
Axvallagatan 16
532 37 Skara

JAKT / SKYTTE / OUTDOOR

George Dobre
Ansvarig Optik / Sports Optics Manager
Inköpsansvarig, svarar på frågor om optik inom jakt och marin

0511-798102
george@astrosweden.se

Jan Nissinen
Ansvarig Vapen & Ljuddämpare
Svarar på frågor kring vapen, ljuddämpare, skytteoptik och skyttetillbehör

0511-798110
janne@astrosweden.se

Louise Lidholm
Svarar på frågor kring vapen, skyttetillbehör och kläder
0511-798113
louise@astrosweden.se

Lars Ingemarsson
Svarar på frågor kring vapen, jakttillbehör och kläder
0511-798108
lars@astrosweden.se

Anders Grimling
Svarar på frågor kring vapen, ammunition och handladdning
0511-798106
anders@astrosweden.se

Gustav Persson
Svarar på frågor kring vapen och tillbehör för skytte
0511-798112
gustav@astrosweden.se

Jonas Johansson
Sortimentsfrågor kring vapenbelysning, lock och åteljakt
0511-798116
jonas@astrosweden.se

Martin Maars
Avdelningsansvarig Outdoor
0511-798111
martin@astrosweden.se

Jörgen Andersson
0511-798119
jorgen@astrosweden.se

Tony Örnstål
Reklamationsfrågor, telefontid måndag-torsdag 10:00-12:00.
0511-798100
tony@astrosweden.se

ASTRONOMI

Patrick Woitala
Avdelningsansvarig
Inköp och sortimentsfrågor.

0511-798104
patrick@astrosweden.se

Mats Yderstig
Sortimentsfrågor
Specialområde:Astrofoto

0511-798105
mats@astrosweden.se

Gunnar Sporrong
Sortimentsfrågor
0511-798103
gunnar@astrosweden.se

MIKROSKOPI

Gunnar Sporrong
Sortimentsfrågor
0511-798103
gunnar@astrosweden.se

ORNITOLOGI / NATUR

George Dobre
Avdelningsansvarig / Sports Optics Manager
Inköp och Sortimentsfrågor

0511-798102
george@astrosweden.se

Patrick Woitala
Sortimentsfrågor
0511-798104
patrick@astrosweden.se

ADMINISTRATION

Andreas Esbjörnsson
VD / CEO
0511-798107
andreas@astrosweden.se

Christer Kjellner
Ägare / Owner
0511-798101
christer@astrosweden.se

Erica Svensson
Administration / Leverans
0511-798100
admin@astrosweden.se

Robin Toller Hovler
Systemutvecklare / Grafisk Design
0511-798118
robin@astrosweden.se

Tina Baudtler
Marketing Director
0511-798115
tina@astrosweden.se

Din kundvagn

Kundvagnen är tom
0 artiklar 0 kr
Till kassan
Snabba leveranser
Trygg betalning